Друк стікерів - для чого це потрібно?

Друк стікерів - для чого це потрібно?

Ми завжди звертаємо увагу на яскраві речі. Наліпки, оголошення та знаки здатні приковувати наш погляд саме на них. Навіть якщо нам цього не хочеться, але інформація від подібних джерел залишається в нашій пам’яті. 


Стікери - чому саме вони?


В наш час друк стікерів у Львові є дуже популярним як серед компаній, так і серед пересічних громадян.

Наліпки з індивідуальним дизайном можуть використовувати організації для просування власної продукції. Як правило, подібні предмети є надзвичайно простими, але вони ніби нагадують про компанію. Тож, через деякий період часу, у людей картинка, образ або фраза асоціюються тільки з організацією, яка їх генерує. Це є ідеальним кроком для якісного піару. Друк індивідуальних стікерів для корпорацій має свої переваги:
 
  • наліпки посилюють відчуття співпраці між робітниками, адже стікери використовуються для прикрашання техніки, меблів в офісі;
  • наліпки можуть використовуватися для маркування товару;
  • стікери з логотипом популярні при пакуванні товарів на пошті;
  • невеликі зображення використовуються в ролі товарного знаку для сувенірів.

Але хто сказав, що стікери можуть використовувати тільки популярні організації. Можна створювати свій дизайн стікерів і використовувати в якості подарунка своїй близькій людині.

Наприклад, у кожних друзів є підбірка смішних фраз, значення яких зрозуміють тільки вони. Тож можна оформити ці вислови у певному стилі та замовити друк стікерпаку. Ваш друг чи подруга будуть приємно вражені таким оригінальним подарунком.
Друк стікерів - для чого це потрібно?

Яку форму обрати для стікерів?


Питання форми надзвичайно важливе, адже від цього залежить сприйняття матеріалу. 
 
  • круг: форма круга є найпопулярнішою для наліпок, це універсальне рішення;
  • квадрат: такий формат дуже зручний для верстки, на таких стікерах не залишається пустого місця, незалежно від обраного дизайну;
  • овал: ця форма є ідеальним варіантом для розміщення логотипу фірми;
  • інші фігури: наприклад, наліпка у формі зірки є креативним рішенням, але для них важче підібрати гармонійний дизайн; також створення таких наклейок є дорожчим.

Якщо говорити про матеріал, то ідеальним варіантом будуть стікери з самоклеючої стрічки. Вони не будуть псуватися під час дощу та снігу. Така плівка є білою, і це можна використовувати як фон для основного малюнку. Також вас можуть зацікавити стікери на прозорій стрічці. Вони ідеально підходять для використання на склі, меблях та інших поверхнях. 
 
Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Sovetok

20.04.2023 king22 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Добавить комментарий:ТОП пользователейk1sarisamariverner82n-sominavkhollandyarovajakatdianazininnadumanevaevgeniakrichfalyvshimari0014olenka_onegina