Visa ускладнить процес повернення платежу

Visa ускладнить процес повернення платежу

Після пандемії значно зросла кількість відмов по платежах. Також фіксується зростаюча кількість підозрілих платіжних операцій. Visa змінює тактику боротьби з шахрайством з боку першої особи або навмисним неправомірним використанням власників карток, повідомила компанія у своєму блозі цього тижня. З 15 квітня 2023 року платіжний оператор почне приймати від продавців та клієнтів додаткові дані, коли потрібно буде довести, що будь-яка транзакція, яка оспорюється, дійсно була здійснена між конкретним споживачем і підприємством у зазначену дату.

Іншими словами, у компанії вирішили по-новому боротися з випадками, коли до платіжної картки клієнта отримують доступ зловмисники або клієнт вирішив повернути куплений товар у магазин – явище, яке сьогодні все частіше зустрічається в деяких країнах.

«Ми неодноразово бачили, як шахрайство за участю перших осіб стає фінансовим тягарем для продавців. Оновлення, які робить Visa, допоможуть покращити захист малого бізнесу», – каже Джон Дречни, генеральний директор компанії Merchant Advisory Group, яка співпрацює з Visa.

Повідомляється, що у разі неправомірного використання картки або підозрілих транзакцій продавець поряд з іншими відомостями зможе також надати докази аналогічної купівлі одним і тим самим покупцем, облікові дані для входу до його облікового запису або підтвердження використання продукту. У компанії кажуть, що після пандемії значно почастішала кількість зворотних платежів та суперечок щодо раніше здійснених покупок з використанням карток.

Ми раніше повідомляли, що Google Wallet має замінити на смартфонах користувачів морально застарілий сервіс Google Pay. Видання The Verge повідомляє, що Wallet вже доступний у 39 країнах світу, включаючи Україну.
Аватар enr091 Наталия Ришко
Журналист/Sovetok

21.07.2022 enr091 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Добавить комментарий:ТОП пользователейPashamderminovaliabuskovaGannBadansvestelka753svettavilanovishlyalyaterentjevakostyalandishkarinatalkak1sarisa