Опорна кран-балка: особливості конструкції та використання

Опорна кран-балка: особливості конструкції та використання

Як показує практика, з усіх видів вантажопідіймального кранового обладнання одними з найбільш популярних на вітчизняних підприємствах є опорні кран-балки (мостові однобалкові крани спрощеної конструкції). Причини такої популярності цілком очевидні: вони відрізняються універсальністю, практичністю, довговічністю та широким діапазоном робочих можливостей. Кран-балка опорна може використовуватися як на відкритих майданчиках, так і всередині приміщень. Її вантажопідйомність зазвичай в межах від 1 до 16 тонн. Довжина обслуговуємого робочого майданчика обмежується тільки розмірами приміщення, де така кран-балка встановлена; а на відкритому повітрі – лише виробничими потребами. Ширина прогону може бути до 40 метрів, при необхідності мостовий опорний однобалочний кран може бути дво- або навіть трипрогоновим. Висота підйому вантажу може сягати 30 і більше метрів. Опорна кранбалка складається з таких основних компонентів:
 
  • Міст – основна балка та прикріплені до неї з обох кінців кінцеві балки з ходовими колесами.
  • Електричний таль (тельфер) – вантажопідіймальний пристрій із вантажозахоплювальними пристосуваннями. Електроталь закріплюється на мосту і може уздовж нього переміщатися.
  • Мотор-редуктор - забезпечує переміщення моста по рейках, закріплених на опорах. Опори розташовуються через певні проміжки з обох боків робочого майданчика.
  • Струмопідвід – забезпечує надходження електроенергії до електрообладнання крана.
  • Пульт керування (провідний або радіосистема) – за його допомогою оператор-кранівник керує краном.
 

 

Вигідна пропозиція від провідного українського виробника кранової техніки


Провідний український виробник сучасної кранової техніки – Київський завод підіймально-транспортного обладнання займається проектуванням, розробкою та виробництвом вантажопідіймальних кранів різних типів, у тому числі і кран-балок. За весь час своєї діяльності КЗПТО зарекомендував себе як надійний і перевірений партнер, якому можна довірити проекти будь-якої складності. Варто зазначити, що, як правило, КЗПТО не пропонує своїм клієнтам вже готові кран-балки або інші види кранової техніки, а виготовляє їх на замовлення в індивідуальному порядку для кожного замовника – з урахуванням усіх без винятку особливостей ділянки, де такий вантажопідйомний кран використовуватиметься та характеру переміщуваних вантажів. При цьому ціни на кран-балки всіх типів дуже помірні, а якість – на рівні кращих світових зразків.

 Дуже добре, що в наш непростий час КЗПТО проводить дуже лояльну по відношенню до своїх замовників цінову політику, що робить можливість придбання сучасних кранбалок та іншого кранового вантажопідйомного обладнання цілком доступним для українських підприємств та приватних підприємців. Дізнатися актуальну ціну кран-балки можна тут – на заводському сайті www.kzpto.com.ua
Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Sovetok

21.04.2023 king22 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Добавить комментарий:ТОП пользователейk1sarisamariverner82n-sominavkhollandyarovajakatdianazininnadumanevaevgeniakrichfalyvshimari0014olenka_onegina