Коли й навіщо потрібно проходити скринінг онкологічних захворювань

Коли й навіщо потрібно проходити скринінг онкологічних захворювань

Нині існує безліч видів діагностики. Серед загального числа виділяється скринінг онкологічних захворювань, що є комплексом певних досліджень. Вони спрямовані на те, щоби вчасно встановити наявність новоутворень та почати лікування. Є кілька груп населення, яким не слід відкладати скринінг онкологічних захворювань ні в якому разі. Це варто зробити:

 

 • людям, які мають шкідливі звички (вживання спиртних напоїв чи куріння);
 • людям, у яких є віруси гепатиту В та С;
 • при наявності вірусів папіломи людини;
 • у віці 50 років та більше;
 • при надмірній вазі;
 • якщо у родичів були злоякісні новоутворення;
 • якщо людина проживає у тих місцях, де надмірно високий рівень радіації;
 • людина певний час працювала на шкідливому виробництві.

 

Онкоскриніг – це унікальний комплекс заходів, розроблений професіоналами. Але щоб отримати від цього способу діагностики максимум користі, слід правильно вибирати професіоналів. Для цього потрібно звертати увагу на те, які методи та способи використовуються.

 

Основні симптоми

 

На ранніх стадіях розвитку злоякісної пухлини практично немає симптомів. Але навіть маленька пухлина може впливати на стан здоров'я, на окремі органи та системи. Щоб розуміти, у яких випадках не слід відкладати онкоскринінг, приватна клініка Медіком в Києві підготувала перелік основних симптомів, за наявності яких діагностику та обстеження відкладати не варто. До найпоширеніших симптомів відносять такі:

 

 1. На тілі присутні ущільнення.
 2. Часто виникають набряки.
 3. Активно випадає волосся.
 4. Часто виникає безпричинний кашель.
 5. Людина різко худне, у неї пропадає апетит.
 6. Лімфатичні вузли надмірно збільшені.
 7. Досить часто виникають інфекційні та вірусні захворювання;
 8. Людина відчуває хронічну втому, не спроможна виконувати справи по дому.
 9. На тілі з'являються родимки, а також папіломи та бородавки.
 

Коли й навіщо потрібно проходити скринінг онкологічних захворювань
 

Особливості діагностики

 

Перед тим, як проводити скринінг злоякісних пухлин, варто звернутися до фахівців. Звертаючись до клініки, наприклад, Медіком, можна отримати чимало користі. Адже професійний онколог попередньо проведе огляд, оцінить документи, які надає пацієнт. На підставі отриманих даних буде обрана ідеальна програма онкоскринінгу. Завдяки тому, що буде обрано оптимальні способи діагностики та сканування, фахівець отримує більше інформації.

 

Онкоскринінг – це ефективний діагностичний спосіб, що дозволяє встановити на початковій стадії наявність злоякісної пухлини. Завдяки тому, що новоутворення встановлюються на ранній стадії розвитку, підвищуються шанси на повне одужання. Не менш важливо і те, що за допомогою онкоскрінінгу можна встановити, наскільки велика ймовірність виникнення та розвитку злоякісної пухлини. Цей метод діагностики виділяється як ефективністю і чутливістю, а й специфічністю. Якщо проходити онкоскринінг із встановленою періодичністю, то можна своєчасно виявити пухлину. Тільки в цьому випадку людина може своєчасно звернутися до спеціаліста, а также отримати продуманий план лікування. Це все дозволить отримати більше шансів на одужання.

 

Зараз проводять онкоскринінг:

 

 • шкірного покриву;
 • легенів;
 • молочних залоз;
 • простати;
 • шийки матки;
 • щитовидної залози.

 

Щоб розуміти, у яких випадках варто проходити онкоскрінінг, а також ознайомитися з його особливостями, з правилами проведення, варто вивчити більше інформації. Для цього можна відвідати офіційний веб-сайт клініки. Медиком. Тут представлено чимало корисної інформації, підготовленої професійними онкологами та іншими фахівцями.

Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/Sovetok

15.11.2023 Seo 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Добавить комментарий:ТОП пользователейdomakitovanikanikitina2021jordansamuilolenkakizyanovachernikovam81@mailruearlessworkeragrafova62@mailrumonia23alekseiemilyanovyurakolomoitsev