Чому важливо регулярно здавати аналізи?

Чому важливо регулярно здавати аналізи?

Дуже важливо постійно піклуватися про здоров'я, особливо під час епідемії. Щоб контролювати стан свого здоров’я, слід звертатися до фахівців, медичних працівників. І найкращий варіант - це діагностичний центр Медіс.
 

Які види досліджень проводять в діагностичному центрі?


Звертаючись до медичного центру MEDIS, можна розраховувати на отримання таких послуг:
 
 • Проведення біохімічних досліджень.
 • Гормональні та ургентні дослідження.
 • Гістологічні дослідження, а також біопсія.
 • ПЛР-тести на Covid-19.


Чому важливо здавати аналізи?


Дуже важливо із встановленою періодичністю здавати аналізи. Чому? Є кілька причин:
 1. Ряд захворювань передається дуже стрімко. Наприклад, деякі види раку досить швидко поширюються по організму. І в разі якщо своєчасно не прореагувати, то всього за пару тижнів стан може істотно погіршитися.
 2. Деякі різновиди патологій не мають яскраво виражених симптомів. І тільки за допомогою аналізів можна точно визначити, що є певне захворювання, та вчасно почати його лікування. Наприклад, за допомогою аналізів крові можна встановити, чи є в організмі якісь інфекції чи ракові клітини.
 3. У деяких випадках виникає потреба у терміновій здачі аналізів крові, а також в швидкому отриманні результату.
Період, протягом якого будуть проводитися аналізи, залежить від того, наскільки серйозні захворювання, які саме перевірки потрібно провести.
 
Чому важливо регулярно здавати аналізи?

Основні різновиди аналізів в діагностичному центрі Медіс


Звертаючись до медичного центру, можна здавати такі аналізи:
 
 • Загальні клінічні. За допомогою даних аналізів можна встановити фізико-хімічні, а також інші показники біологічного матеріалу.
 • Біохімічні. За допомогою таких аналізів встановлюється, як функціонують внутрішні органи, наскільки хороший метаболізм.
 • Особливості гемостазу. У цьому випадку проводять скринінгові тести, за допомогою яких встановлюється ймовірність виникнення кровотечі.
 • Гормональні аналізи.
 • Аналізи на онкологічні маркери. За допомогою таких аналізів можна встановити, чи є в організмі ракові клітини.

Додатково в діагностичному центрі MEDIS проводять різноманітні дослідження, аналізи, за допомогою яких встановлюється загальний стан пацієнта. Крім того, за допомогою тестів можна встановити, чи є захворювання, наскільки серйозний стан та пояснити інші суттєві моменти.
15.11.2020 Seo 0
Добавить комментарий:ТОП пользователейkazipunamirkafrolovaasysarinpaltsevpetyacrutickovkovsyannikovanikukolovavera707valentinabuidinalgritrvelsashfilonova