3 причини розлучення по гороскопу і астрології

3 причини розлучення по гороскопу і астрології

Розлучення – це подія в житті, яку не можна назвати позитивною. Хоча, якщо шлюб нестерпний, то після розлучення людина відчуває полегшення. А також це може привести до створення нового більш щасливого шлюбу і поліпшення життя колишнього подружжя. Адже однією з важливих цілей в шлюбі є фізичний і психологічний комфорт чоловіка і дружини. А якщо з цим є проблеми, то навіщо тоді мучити один одного?

Якщо розглядати шлюб і причини розлучення з точки зору астрології (натальної карти долі), то можна виділити такі 3 пункти:
 
  1. Сприятливий або несприятливий офіційний шлюб по натальній карті жінки і чоловіка?
  2. Дізнатися яка сумісність в парі і шлюбі по датах народження між чоловіком і жінкою.
  3. Вплив енергій 10-річок і років на відносини і шлюб.
Розглянемо більш детально ці пункти. Відразу потрібно зазначити, що аналіз цих пунктів ще до укладення шлюбу допоможе зробити правильні висновки і зменшити кількість розлучень. Саме це повинно бути метою – початковий правильний вибір!
причини розлучення
Але спочатку подивимося, як пояснюють причини розлучення традиційно.

У нашому сучасному світі, хоча і не у всіх країнах, шлюб і розлучення сприймаються більш вільно. Розірвання шлюбу не є приводом для засудження. Також, розірвання шлюбу, в більшості випадків, не є складним процесом.

Статистика нам говорить, що останнім часом постійно збільшується кількість розлучень. Приблизно 3 з 5 шлюбів розпадаються. Розлучення відбувається в сім'ях не тільки в перші 1-3 роки шлюбу, але і у тих, які прожили по 10-20 років.

Які ж причини, що штовхають недавно закоханих людей, до оформлення розлучення? Кожна пара може привести свої пояснення, чому шлюбний союз далі не може продовжуватися. Виділяють такі основні традиційні причини для розлучення: алкоголізм, зрада, неготовність до спільного життя, несумісність інтересів і характерів, відмінність в характерах (в тому числі в сексі), різні погляди і моральні цінності, фінансові труднощі, кар'єра чоловіка або дружини, брехня і недовіра, моральний тиск, труднощі в спілкуванні, насильство, житлові умови і т.д. Так що при подачі заяви на розлучення є великий вибір, що вказати в графі "причина розлучення".
 

Пояснення причин розлучення в астрології.

По натальній карті народження звичайно можна пояснити чому той чи інший шлюб розпався. Але все ж основною метою має бути допомога в укладанні такого шлюбу, в якому ризики розлучення будуть мінімальними.

Аналіз проводиться по натальній карті людини. Це графічне відображення, яке будується за датою народження конкретної людини. Для складання і розшифровки натальної карти можна використовувати західну або китайську астрологію.
3 причини розлучення по гороскопу і астрології

Основні причини розлучення в поясненні астрології:

1. Офіційний шлюб не корисний і не підходить для конкретної людини.

В натальній карті людини можуть бути такі комбінації, які вказують, що їй більше підходить неофіційний шлюб. У таких ситуаціях, навіть сама людина може інтуїтивно це відчувати і не сильно прагнути до укладення офіційного шлюбу. Але це не означає, що людина з такою ситуацією в натальній карті не може виходити заміж / одружуватися. Просто ймовірність розлучення в таких випадках буде вище.

Як приклад, шлюб між Анджеліною Джолі і Бредом Піттом. У обох по натальним картками є вказівки на несприятливість офіційного шлюбу (тим більше у них до цього вже були розлучення). Що маємо: щаслива сім'я в неофіційному шлюбі і проблеми в офіційному. В результаті сталося розлучення.
 

2. Погана сумісність партнерів.

Аналізуючи натальні карти чоловіка і жінки можна подивитися їх сумісність в різних сферах життя. Тут дається аналіз саме тому, як чоловік підходить для жінки і як жінка підходить для чоловіка. Адже бувають випадки, коли, наприклад, жінці чоловік добре підходить, а для чоловіка ця жінка не сильно підходить. В такому випадку чоловік буде відчувати дискомфорт в цьому союзі, що може послужити припиненню відносин саме з його боку.

Аналіз на сумісність в парі і шлюб ще до його оформлення, допоможе отримати більше інформації та зробити правильні висновки.
 

3. Конфліктні енергії до відносин і шлюбу, які приходять в 10-річки і роках.

Натальна карта долі (початкова карта) формується в момент народження людини і визначає загальний вектор долі, життя, сприятливість чи несприятливість в тій чи іншій сфері життя.

Але в процесі життя на натальну карту (тобто на людину) будуть впливати енергії, які приходять в 10-річках і роках. І вони можуть як позитивно, так і негативно впливати на відносини і шлюб.

Є багато прикладів, коли у чоловіка і жінки все добре в шлюбі протягом багатьох років. Але в якийсь момент все міняється, і незабаром відбувається розлучення. Це може говорити про те, що з великою ймовірністю прийшла конфліктна 10-річка до відносин і / або шлюбу. Такі ситуації людині важко змінити. Вона не може вплинути на енергії Природи і кардинально змінити свою долю.

Коли приходить конфліктний рік, а 10-річка нормальна, то в цій ситуації вже легше – менша ймовірність розлучення, але все ж є. Якщо у подружжя саме така ситуація, і вони знаю про неї, то варто перетерпіти цей рік і не бігти відразу за розлученням.

Використовуйте знання китайської астрології Ба Цзи для створення щасливого і довгого шлюбу!
 
17.02.2021 king22 0
Добавить комментарий:ТОП пользователейnatalimo5kalevakiselallachkazakazmanikurNikusiyлюбаняfiruzakimkapetrovmarpetrovSbrganlinkovpawmirkafrolova