Смартгодинник Huawei Watch 3 Pro: топові можливості

Бренд Huawei щорічно поповнює колекцію смартдевайсів цікавими новинками. Гаджет Watch 3 Pro заявлений як смартгодинник та спорт-пристрій. Наскільки якісно вдалося виробнику реалізувати такий симбіоз, розбираємо у статті.
 

Лаконічний дизайн — кредо бренду


Виробник створив комбінацію з якісних матеріалів без зайвого декору та яскравих кольорів:
 
 1. Міцний титановий корпус + шліфована керамічна задня кришка = захищеність девайсу під час падінь та ударів.
 2. Сапфірове скло покриває екран із діагоналлю 1,43 дюйма для захисту від подряпин та потертостей. Має олеофобне покриття, яке робить сліди від пальців користувача менш помітними. 
 3. Вологонепроникність корпусу заявлена як 5 АТМ. З девайсом на руці можна без наслідків потрапити під зливу, приймати душ та купатися в басейні. 
 

Тривала автономність


Якщо використовувати смартгодинник на максимум, то від одного заряду він пропрацює три доби. Якщо перейти в більш економний режим — п’ять діб. 

Доступна функція «Ультраенергозбереження», яка сильно урізає набір можливостей девайса, але дає 21 день автономної роботи пристрою.

Пристрій підтримує формат Qi-заряджання. Відсутність дротів — це сучасно, зручно та практично.
Смартгодинник Huawei Watch 3 Pro: топові можливості

Широкий набір функцій


Cмартгодинник Huawei Watch 3 Pro має багато можливостей, які можна використовувати для контролю стану здоров’я пацієнта, спортивних досягнень та побутових справ:
 1. Спортивні режими. Запропоновано близько 20 видів активностей. Їх можна вибирати вручну або пристрій розпізнає класичні види спорту автоматично, контролюючи рухи пацієнта.
 2. Моніторинг стану здоров’я. Завдяки вбудованим датчикам девайс трекає сон, вимірює пульс і сатурацію, рівень стресу. Від користувача вимагається бути нерухомим під час вимірів. Згідно з дослідженнями та порівняннями, смартгодинник Huawei видає результати замірів, які на 97% збігаються з показниками спеціальних медичних девайсів.
 3. Музика. Користувач може нею управляти, завантажувати, слухати через вбудований динамік чи під’єднати бездротові навушники безпосередньо до смартгаджета.
 4. Програми. Є можливість встановити десятки застосунків із маркету, щоб зробити розклад дня ще продуктивнішим, а тренування — ефективнішим. 
 5. Дзвінки. У користувачів Huawei Watch 3 Pro є можливість спілкуватися через динамік годинника, не дістаючи смартфон із кишені. Також можна відправляти шаблонні відповіді в різноманітних месенджерах одним кліком. 
 

Три цікаві фішки


Третя версія «прошки» від Huawei має додаткові можливості:
 • підтримання вбудованої е-сім, тому смартгодинник дає можливість спілкуватися через вбудований динамік у корпусі та відповідати на повідомлення — ця функція працює у форматі дублювання номера телефона та сім-картки, тому потрібен оператор мобільного зв’язку, який надає таку послугу;
 • вимірювання температури — вбудовані датчики дають можливість виміряти температуру шкіри;
 • фіксація моменту падіння людини — девайс може здійснити екстрений виклик допомоги, якщо помітить, що користувач різко змінив положення тіла, а показники пульсу та сатурації змінилися.

Гаджет допоможе стежити за здоров’ям та спортивними досягненнями. 

 

 
 

Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Sovetok

29.08.2023 king22 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Добавить комментарий:ТОП пользователейinfovashkomynevgeniakrichfalyvshimari0014olenka_oneginalidamiroshka@mailrunikanikitina2021jordansamuilolenkakizyanovachernikovam81@mailruearlessworker