Приватні бункери: які вони та від чого можуть захистити?

Приватні бункери стають все більш популярними, чому посприяла війна з РФ. Постійні обстріли та бомбардування збільшили попит на бомбосховища, які можна замовити і для себе, перейшовши за посиланням: https://controlmaster.com.ua/bomboubezhishha/. Власниками подібних споруд є не лише заможні люди, але також дитячі садки, школи та інші будинки, які не мають укриттів від повітряного нападу. Розглянемо докладніше, які вони – приватні бункери та від чого здатні захистити.

Яким має бути бункер?


Відразу необхідно відзначити, що приватний бункер може бути окремо побудований на відкритій місцевості, чи вбудований у певне приміщення, якщо відповідає ряду характеристик. Щоб гарантувати безпеку, приватні бункери зазвичай оснащуються двома входами – це гарантує, що у разі обвалення люди не залишаться заваленими під землею. Товщина стін має бути не менше 25 сантиметрів. З огляду на наявність підземних вод обов'язково наявність гідроізоляції стін, що також виключить появу грибка.

Приватні бункери оснащуються сучасною вентиляційною установкою - це робиться для того, щоб повітря очищалося, а не тільки набиралося зовні. Це є актуальним, якщо буде хімічна атака. Вентиляційна система повинна надійно захищати не тільки від пилу, але й отруйних домішок та біологічних речовин. Потрібні герметичні двері зі спеціальними затворами, які гарантуватимуть захист від ударної хвилі, пожежі або отруйних речовин.

Обов'язково наявність шару грунту - він зможе погасити ударну хвилю, а також уламки, що розлітаються, не будуть пошкоджувати конструкцію, а загрузнути в землі. Приватне бомбосховища має бути від 8 квадратних метрів і більше. Все залежить від кількості людей, які там будуть.
Приватні бункери: які вони та від чого можуть захистити?

Чи можливе бомбосховище під будинком?


Якщо немає потреби будувати окрему споруду, а безпосередньо встановлюється у приватному будинку, тоді необхідно забезпечити хоча б мінімальні умови комфорту. Якщо не подбати про це, то перебування в такому бункері тиснутиме психологічно. Рекомендується встановлення:
 
  • система вентиляції повітря;
  • вода з відведенням каналізації;
  • душова та туалет;
  • світло від сонячних панелей чи генератора;
  • Інтернет для зв'язку із родичами;
  • Додаткова фільтрація повітря.


Незважаючи на те, що подібні бункери є досить примітивними, вони здатні захистити від уламків, обстрілів, осколків, попадань танком та радіаційної загрози. Якщо ви хочете забезпечити тотальну безпеку для себе та своєї родини, потрібні окремо збудовані бункери з товстою бетонною плитою. Подібні бункери здатні захистити навіть від прямого влучення ракетою.
Приватні бункери: які вони та від чого можуть захистити?
Важливо пам'ятати про те, що, враховуючи всю серйозну споруду, не варто довіряти будівництво приватного бункера дилетантам, а довіряйте виключно професіоналам.
 

Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Sovetok

23.12.2022 king22 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Добавить комментарий:



ТОП пользователей



evgeniakrichfalyvshiromaschckinilsavelinatastiffmelnikovdyunafilipovitchpertzevnickMiKrabshtusha_kutushazuzkaereshkinatitorenkoelisabeta