Як діагностувати та лікувати захворювання рогівки ока

Як діагностувати та лікувати захворювання рогівки ока

Ситуації, в яких людина зустрічається з неприємними симптомами, що можуть свідчити про серйозні захворювання склера і рогівки ока, доволі поширені. Але, часто, ми сприймаємо їх як швидкоплинні, не бажаємо звертати них уваги, помилково вважаючи, що це тимчасова незручність, яка мине сама по собі. Тим не менше, це може бути ознакою початку запального процесу.


Зверніть особливу увагу на наступні симптоми:

 
  • біль в очах незрозумілого походження;
  • почервоніння очей і сльозовиділення;
  • надмірна чутливість до світла;
  • наявність стороннього тіла в оці;
  • незрозуміла різка втрата гостроти зору.

Своєчасне лікування рогівки ока виступає важливою умовою для подальшого збереження зору, адже саме запалення вважається найбільш поширеною причиною набутої сліпоти – повної або часткової втрати зору.
Як діагностувати та лікувати захворювання рогівки ока

Найбільш поширені захворювання рогівки ока

  1. Запальні – виникають внаслідок інфекційних захворювань різного характеру починаючи від простудних захворювань і закінчуючи запальними процесами в органах людського організму, які, здавалося б, не мають жодного відношення до очей (наприклад, суглоби). Запальний процес рогівки ока ще називають кератитом.
  2. Дистрофічні - здебільшого являються вродженими й характеризуються зміною анатомічної форми ока (аномалії розвитку склери, кератоконус, мегалокорнеа тощо).
  3. Травматичні – пошкодження ока в побутових умовах або на виробництві, методом попадання в область очного яблука чужорідних тіл (пісок, стружка, метал, бруд та ін.), внаслідок чого з’являється незначна ерозія. У випадках неправильної першої допомоги вона може набути небажаного розвитку.
Як діагностувати та лікувати захворювання рогівки ока

Методи усунення кератиту:

 
  • противірусні препарати та антибіотики;
  • крос-лінкінг (лікування ультрафіолетовими проміннями).

Діагностику та лікування захворювань зору на сьогоднішній день пропонують численні клініки по всій Україні. Однією з таких є Офтальмологічний Центр «Зір 100%». Контакти та детальну інформацію щодо послуг представлена на власному інтернет-ресурсі установи: zir.clinic.
Як діагностувати та лікувати захворювання рогівки ока
Першокласна кваліфікація спеціалістів, найсучасніше діагностичне і лікувальне обладнання є передумовою надання якісних послуг в області лікування та профілактики проблемного зору.

Принцип індивідуального підходу до кожного клієнта сприяє ефективному лікуванню, а в багатьох випадках і повному відновленню зору. Також існує гнучка система знижок для клієнтів пільгових категорій та пенсіонерів.

На сьогодні всі послуги клініки систематизовані та об’єднані в пакети (базові, стандартні та повні), з метою підвищення ефективності лікування, пзапобігання ускладнень і досягнення стовідсоткового результату.
21.07.2018 king22 0
Добавить комментарий:ТОП пользователейking22infobestvlasovmasterafilipovicleilapoelenakochina86workcolikinetmarynapersonal